Celkem:
členů4406
aut787
témat1373
příspěvků19565

Nejbližší sraz
Členové on-line (0)
Chat OnLine: 0 členů

 

Nejste přihlášen. Přihlašte se prosím vpravo nahoře, nebo se zaregistrujte.

Výroba nového Nissanu Qashqai v Evropě zahájena
Autor
Příspěvků
Shlédnutí
Poslední příspěvek
1.1.1970 01:33:37
Nejprodávanější crossover v Evropě dostává luxusní vylepšení

Výroba nového Nissanu Qashqai byla zahájena. Tento nejprodávanější crossover v Evropě dostává celou řadu luxusních vylepšení designu, technologií a výkonu.

Vylepšení nového modelu se dotýkají zejména čtyř oblastí – moderního nového designu exteriéru, vyšší úrovně kvality interiéru, vylepšení jízdních vlastností a doplnění nových technologií Inteligentní mobility Nissan.

Nový Qashqai bude navíc od jara příštího roku k dispozici s technologií autonomního řízení ProPILOT, která ovládá řízení, akceleraci a brzdění při jízdě v jednom dálničním pruhu za velmi hustého provozu a při velmi rychlé jízdě po dálnici.

Tyto významné změny podpoří a posílí pozici vozu Qashqai jako evropského crossoveru číslo jedna a navazují na investici do závodů Nissan ve Spojeném království ve výši 53 mil. liber. Tato investice loni přinesla mimo jiné zvýšení výrobní kapacity, takže Qashqai lze nyní vyrábět na obou linkách závodu v Sunderlandu.

Ke zhlédnutí zprávy v plném rozsahu a s ní související informace, prosím navštivte:
http://newsroom.nissan-europe.com/cz/cs-cz/media/pressreleases/426196805/vyroba-noveho-nissanu-qashqai-v-evrope-zahajena

Zpět

-
Sponzoři klubu

Autokšeft Kernite Nissan Color Car Emado školní potřeby Stylemax reklamní agentura eLoading - webové stránky, e-shopy, profesionální e-systémy Motoron - výroba věcí pro auta Řeznictví Praha - Hudera a syn Vitráže - Sklenářství Vlašim Exkluzivní kosmetika

Děkujeme